Szczegóły ogłoszenia
ul. Długa, Olkusz, Olkusz, olkuski, małopolskie |
Nowe mieszkania Silver Park
311084 zł 8 300 zł/m2 ul. Długa, Olkusz, Olkusz, olkuski, małopolskie Mieszkanie na sprzedaż Powierzchnia: 37.48 m2 Liczba pokoi: 2 Ogrzewanie: gazowe Piętro: parter/3 Rynek: pierwotny Forma własności: pełna własność Typ ogłoszeniodawcy: prywatny Informacje dodatkowe: garaż/miejsce parkingowe piwnica Budynek i materiały Rok budowy: 2025 Winda: tak Rodzaj zabudowy: blok Materiał budynku: pustak Okna: plastikowe Wyposażenie Zabezpieczenia: domofon / wideofon Media: telewizja kablowa internet Opis Nowo projektowana inwestycja Silver Park zlokalizowana jest w spokojnej części Olkusza przy ulicy Długiej, tuż obok popularnego skate parku oferuje mieszania w stanie deweloperskim gotowe do odbioru w II połowie 2026 roku. Inwestycja znajduje się w bezpośredniej bliskości kameralnego Centrum Handlowego N-PARK. Centrum Olkusza, z licznymi sklepami, punktami usługowymi oraz restauracjami, znajduje się zaledwie 1200 metrów od inwestycji. Okolica oferuje łatwy dostęp do szkół, przedszkoli oraz komunikacji miejskiej. Daniel Oferta prywatna 797 475 306 tel: 797 475 306 Woj.: maŁopolskie |

Najciekawsze oferty