Ogłoszenia kategorii Nieruchomości > domy
Dodaj ogloszenie do kategorii
Nieruchomości > domy
Znajdź ogloszenie
Lista ogłoszeń promowanych
| WOJ.MAZOWIECKIE POWIAT PŁOCKI - SĘKOWO WOJ.MAZOWIECKIE POWIAT PŁOCKI - SĘKOWO
Sprzedam:
- dom z budynkami gospodarczymi
- z działk... tel: 663 992 406Czytaj więcej >>> | |
Lista ogłoszeń
![]() | Mysłowice - Morgi Mysłowice - Morgi
OSTATNI DOM NAROŻNY W INWESTYCJI TYLKO 1 DOSTĘPNY!
Cena : 1 099 999 z... tel: 570 955 467, 570 000 835Czytaj więcej >>> |
![]() | ul. Brzoskwiniowa, Kostrzyn nad Odrą, gorzowski, lubuskie Dom WOLNOSTOJĄCY fotowoltaika+pompa ciepła
879 000 zł
6 609 zł/m2
ul. Brzoskwiniowa, Kos... tel: 509 817 535Czytaj więcej >>> |
879 000 zł
6 609 zł/m2
![]() | Rokiciny Podhalańskie (spokojna miejscowość) woj. Małopolskie Sprzedam dom wolnostojący o pow. 90m2, rozm 9.5m /8.5m (4 pokoje) w miejscowości
Rokiciny Podhal... tel: 723 024 496Czytaj więcej >>> |
![]() | Karolew, Dąbrówka, wołomiński, mazowieckie 5800 m2 z potencjałem podziału + Dom 120 m2 | 40 min od Warszawy
699 000 zł
5 825 zł/m2
K... tel: 667 616 891Czytaj więcej >>> |
![]() | Popów, Pęczniew, poddębicki, łódzkie Wolnostojący dom w spokojnej wsi Popów z ogrodem - Zalew Jeziorsko
575 000 zł
6 389 zł/m2
... tel: 601 290 525Czytaj więcej >>> |
![]() | MICHALÓW UL.ZIELONA WOJ.LUBELSKIE MICHALÓW UL.ZIELONA WOJ.LUBELSKIE
Sprzedam dom wolnostojący
o powierzchni 180m2
do remontu
... tel: 536 760 216Czytaj więcej >>> |
![]() | ul. Wołodyjowskiego 14, dzielnica Mareta, Kobyłka, wołomiński, mazowieckie Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny, przyjdź a się przekonasz...
Cena: 840 000 zł
... tel: 792 398 466Czytaj więcej >>> |
![]() | Dom, Wyszyńskiego, Przedecz, wielkopolskie Dom, Wyszyńskiego, Przedecz, wielkopolskie
340000 zł
250 m2
Rodzaj domu:
dom wolnos... tel: 601 205 421Czytaj więcej >>> |
![]() | Rowy, woj. pomorskie Rowy, woj. pomorskie
Pensjonat w Rowach na sprzedaż - idealna inwestycja nad morzem!
Cena 1 ... tel: 604 515 546Czytaj więcej >>> |
![]() | Osiek nad Wisłą pow. toruński woj. kujawsko pomorskie Osiek nad Wisłą Dom wolnostojący 125m2, 4 pokoje
Osiek nad Wisłą pow. toruński woj. kujaws... tel: 502 472 866Czytaj więcej >>> |

Najciekawsze oferty