OGLOSZENIA

Szczegóły ogłoszenia

mazowieckie, Legionowski (pow.), Wieliszew (gm.), Wieliszew (05-135)

UWAGA SALE - 10 % Budynek o przeznaczeniu handlowym, usługowym, produkcyjnym

Lokalizacja: mazowieckie, Legionowski (pow.), Wieliszew (gm.), Wieliszew
(05-135)

Pow. 982m2

Cena: 2 655 000 zł

działka 3419m2

Ogrodzenie: siatka

Dojazd: utwardzony

Dodatkowo: pomieszczenie socjalne

Media: woda, gaz, kanalizacja, prąd

Opis:

UWAGA SALE - 10 %

Budynek o przeznaczeniu handlowym, usługowym, produkcyjnym, magazynowym w
centrum miejscowości WIELISZEW przy Urzędzie Gminy i stacji paliw ORLEN o
powierzchni 982 m2 (do remontu), w tym powierzchnia socjalna 100 m2, położony na
działce o powierzchni 3419 m2.

Cena dotychczasowa: 2 950 000 zł.

Cena nowa: 2 655 000 zł.

Idealny na sklep wielopowierzchniowy, produkcję, magazyn, siedzibę firmy.
Zaplecze socjalne dla pracowników.

Budynek murowany, bardzo dobrze docieplony i ogrzewany (własna kotłownia gazowa
GZ-50). Poziom '0', . Posadzka betonowa. Własna trafostacja, duży przydział mocy
bez opłat do 400 KVA. Własne ujęcie wody, kanalizacja gminna. Sieć
telekomunikacyjna i internetowa.

Budynek samodzielny z 5 bramami wjazdowymi do wydzielonych pomieszczeń z
komunikacją wewnątrz. Możliwość dowolnej aranżacji powierzchni lub podziału
powierzchni dla kilku najemców. Dach dwuspadowy, wysokość 3, 50-5, 00m. Budynek
zlokalizowany na ogrodzonej i oświetlonej działce, bez nasadzeń (własność a nie
użytkowanie wieczyste).

Działka częściowo utwardzona. Możliwość wjazdu i manewrowania TIR. Całość
strzeżona.

Plan zagospodarowania przestrzennego – przeznaczenie przemysłowo-usługowe (2P).

Możliwe przedsięwzięcia mogące potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko.

Stan prawny uregulowany.

Nowe połączenie kolejowe SKM (S4) - stacja Wieliszew-Centrum do Warszawa-Gdańska
w 30 minut. Do końca 2027 roku - rozbudowa drogi dwujezdniowej DK61 z Legionowa
do Zegrza Południowego – najlepszy wjazd do Warszawy ze wszystkich kierunków.

Telefon kontaktowy: 692-215-559

tel: 692 215 559

Powerd by Ininet | Mapa strony | statystyka