OGLOSZENIA

Szczegóły ogłoszenia

Kłębowiec, zachodniopomorskie

Działka budowlana Wałcz - Kłębowiec wszystkie media w drodze

Lokalizacja: Kłębowiec, zachodniopomorskie

Oferta od osoby prywatnej
Rynek pierwotny
Cena 124 000 zł
Cena za m2 140 zł/m2
Powierzchnia 883 m2
Szerokość 21 m Długość 42 m
Typ budowlana
Droga utwardzona
Media prąd woda kanalizacja telefon

Sprzedam działkę budowlaną w urokliwym miejscu wraz z wydanymi warunkami
zabudowy na dom od 80 do 200m2 w centrum miejscowości Kłębowiec gm. Wałcz.
Działka nr 145/5 o powierzchni 883m2.
Ważnym atutem są media tj. woda, kanalizacja gminna, prąd i światłowód które
znajdują się w drodze przy działce. Odchodzą nam koszta związane z budową
przydomowych zbiorników na szambo, jego wywozem oraz budową studni głębinowej i
związanych z nią kosztów eksploatacji wody.
Dojazd do działki drogą z kostki betonowej.

Do centrum Wałcza 6km - 8 minut samochodem, 20 minut rowerem. 5min do węzła S10.
Na przeciwko działki jest nowa ścieżka rowerowa po dawnej lini kolejowej.

Działka z jednej strony ogrodzona, częściowo zadrzewiona.

Wokół cisza i spokój. W pobliżu sklep spożywczy oraz market Dino. Działka
własnościowa bez obciążenia.

Zapraszam do obejrzenia i kontaktu: 505-711-782

tel: 505 711 782

Woj.: zachodniopomorskie

Powerd by Ininet | Mapa strony | statystyka